Top 10 Cellphone holder Bike – Mocowania motocyklowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOLEKSDAL

#ad

Uchwyt rowerowy na telefon komórkowy, MOLEKSDAL Uchwyt na telefon komórkowy, rower, uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy 1S szybkomocującybez blokady aparatu, kierownica do iPhone 14/13/12 Pro

#ad
MOLEKSDAL #ad - Takich jak iphone 14, 13, iphone xs, galaxy s23, 8 plus 7 6s 6, 4-7, S21, iPhone XR, 12, S10, LG i inne smartfony. Obrót o 360°, nagrywanie pięknych chwil w dowolnym momencieuchwyt na telefon komórkowy motocyklowy ma nową konstrukcję półobudowy, wygodny do szybkiego otwierania trybu nagrywania, a jednocześnie uchwyt do jazdy jest wyposażony w obracającą się kulkę o 360 stopni, nie blokuje aparatu i przycisku bocznego telefonu, którą można ustawić pod dowolnym kątem, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ekscytujących chwil podczas jazdy.

Do szybkiej instalacji. Wielofunkcyjnauchwyt na telefon komórkowy motocyklowy jest wyposażony w amortyzujące wstrząsy silikonowe podkładki, ramię zaciskowe jest równomiernie obciążone i bezpiecznie dopasowuje się do boków i spodu telefonu komórkowego, aby uniknąć zarysowań i kompleksowo chroni telefon komórkowy i zachowuje swoją stabilność nawet podczas jazdy po wyboistych drogach. Kompatybilny z większą liczbą telefonów komórkowychten uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy jest odpowiedni do telefonów komórkowych 5, Pro, s23 +, 11 Pro Max, s22, s22, x, S8, note 9, iPhone 14 Plus, 2" o maksymalnej grubości mniejszej niż 16 mm.

Quick handlebar clampuchwyt rowerowy na telefon komórkowy jest wyposażony w ulepszoną nową generację zacisków na kierownicę, skuterów elektrycznych, kompatybilny z kierownicą o średnicy 22 mm - 32 mm lub kwadratowymi szynami, motocykli, rowerów wewnętrznych, pasuje do większej liczby rozmiarów kierownicy, idealny do rowerów, łatwiejszy i wygodniejszy w instalacji, wózków dziecięcych itp.1s quick lock & releaseŁatwa obsługa jedną ręką, możesz cieszyć się szybką instalacją, szybkie blokowanie i zwalnianie telefonu, nawet jeśli podczas jazdy pojawi się poważne wgniecenie, najpierw ustaw szerokość klipsa do telefonu, dzięki innowacyjnej podwójnej blokadzie, po raz pierwszy po zainstalowaniu uchwytu na telefon komórkowy, telefon nie ześlizgnie się w dół.
MarkaMOLEKSDAL #ad
ProducentMOLEKSDAL #ad
Wysokość3.15
Długość4.33
Waga0.51
Szerokość3.54
Numer częściM8SP
ModelM8SP
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

2. ROCKBROS

#ad

Do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8", obracany o 360°, uniwersalny, uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm, ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla

#ad
ROCKBROS #ad - W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować. Rednica kierownicy 22, 8 cala 55 – 95 mm. Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem. 100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy.

Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, 2-31, górskich, 2 do 6, motocykli, skuterów elektrycznych itd.

Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, 8 mm. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BK
Model699-BK

3. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm, obracany o 360°, uniwersalny, do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8"

#ad
ROCKBROS #ad - W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego. Rednica kierownicy 22, 8 cala 55 – 95 mm. Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów.

Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. 100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie. Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus. W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować.

Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, 2 do 6, motocykli, 2-31, górskich, skuterów elektrycznych itd. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, 8 mm.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.57
Numer części699-BR
Model699-BR

4. ROCKBROS

#ad

Obracany o 360°, do kierownicy 22,2 do 31,8 mm, do smartfonów o przekątnej ekranu 4,2 – 6,8 cala, ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, uniwersalny

#ad
ROCKBROS #ad - W razie potrzeby można również wybrać styl lusterka wstecznego. Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfon lub urządzenia GPS można stabilnie i mocno przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. 100% satysfakcji: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu Rockbros, możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy.

Obrót o 360°: nasz motocyklowy uchwyt na telefon komórkowy można obracać o 360°. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Możesz swobodnie ustawić swój telefon pod dowolnym kątem.

Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się klucz imbusowy. Dzięki temu jest bardzo trwała, lekka i odporna na utlenianie. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, skuterów elektrycznych itd. Rednica kierownicy 22, 2 do 6, górskich, motocykli, 2-31, 8 mm. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BO
Model00000

5. VICSEED

#ad

Samsunga i wszystkich, VICSEED Uchwyt rowerowy na telefon komórkowy – pierwsza ochrona przed kradzieżą na kierownicę rowerową – obracany o 360° i 0,1 s Go – uchwyt na telefon motocyklowy do iPhone'a

#ad
VICSEED #ad - Dzięki antypoślizgowej, ulepszony przegub kulowy utrzymuje wystarczająco mocno, które mają tendencję do kołysania. No. 1 wytrzymały i stabilnyw przeciwieństwie do tradycyjnych gumowych uchwytów, telefon komórkowy pozostaje w żądanej pozycji, czy jest to płaska ulica, rowkowanej konstrukcji klips rowerowy może mocno zacisnąć kierownicę. Nasz profesjonalny zespół serwisowy działa przez 24 godziny online.

Głowica kulowa obraca się swobodnie o 360 stopni, dzięki czemu możesz cieszyć się relaksującą jazdą. 100% kompatybilności: nasz zmodernizowany antykradzieżowy zacisk kierownicy pasuje do kierownic o obwodzie 15-40 mm i dzięki temu można go uniwersalnie zamontować na rowerze, rowerze stacjonarnym lub wózku dziecięcym. Wskazówka: jedyna w swoim rodzaju nakrętka kwiatowa na zacisku kierownicy może być zabezpieczona tylko specjalnym kluczem, co zapewnia jeszcze bezpieczniejsze mocowanie uchwytu na telefon rowerowy. Uchwyt na telefon komórkowy pasuje do wszystkich telefonów komórkowych 4, rowerze spinningowym, Samsung, takich jak iPhone, skuterze, 5-7, 0" o grubości do 15 mm w tym etui na telefon komórkowy, rowerze elektrycznym, rowerze górskim, Google Pixel itd.

Bezpieczna konstrukcja antykradzieżowa - uchwyt na telefon komórkowy vicseed 2023 z bezpieczną konstrukcją antykradzieżową i funkcją można przymocować do kierownicy bez konieczności wyjmowania. Doskonała ochrona w jakości wojskowej - innowacyjna ochrona wojskowa sgs: powłoka o grubości 30 mm + gruba silikonowa warstwa chroniąca przed uderzeniami, uchwyt na telefon komórkowy chroni Twój drogi smartfon w każdej sytuacji SGS: GZIN211006060060 Jeśli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem lub w trakcie użytkowania, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się Twoimi obawami, aż będziesz zadowolony.
MarkaVICSEED #ad
ProducentVICSEED #ad
Wysokość3.54
Długość5.91
Waga0.73
Szerokość3.54
Numer częściXZCAU-468

6. andobil

#ad

Andobil Uchwyt na telefon komórkowy, łatwy montaż, ochrona przed kradzieżą 2024 wytrzymały uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy, kierownica rowerowa do iPhone 15,, uchwyt na telefon komórkowy

#ad
andobil #ad - Każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy. Mamy również 36 miesięcy gwarancji, niezależnie od problemu, jesteśmy z Tobą. Ekstremalna ochrona przed wstrząsami i upadkiem oryginalna konstrukcja "czterech ramion zaciskowych" mocno otacza Twój smartfon. Wytrzymały i bezpieczny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy przeszedł test wytrzymałości zgodnie ze standardem wojskowym nr GZMR220100266502, a nowo ulepszony zacisk jest w całości wykonany z metalu, dzięki czemu nie musisz się martwić, że uchwyt pęknie.

Spraw, czasu lub map podczas jazdy. Jesteś dla nas najważniejszy andobil 7 x 24h profesjonalna obsługa klienta online. Po wewnętrznej stronie cliparme znajdują się faliste poduszki silikonowe, które nie tylko redukują wibracje, ale również chronią telefon przed zarysowaniami. Uchwyt na kierownicę rowerową jest bardzo stabilny i łatwy w montażu.

Umieść swój telefon na uchwycie telefonu rowerowego, zestaw głośnomówiący itp. Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, łatwa w obsłudze nawigacja, w pełni zmodernizowaliśmy przycisk zwalniający i wciśnięty jedną ręką, ramię napinające 1S jest szybko otwierane. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, wózków dziecięcych, skuterów, wózków zakupowych, rowerów elektrycznych, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę. Klipsy są regulowane i pasują do każdej średnicy kierownicy od 15 mm do 50 mm.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Wysokość3.23
Długość6.54
Waga0.82
Szerokość3.35
Gwarancja‎36 miesięcy gwarancji

7. Babacom

#ad

Kierownica rowerowa, bezpieczna ochrona, uchwyt na smartfon, amortyzator wstrząsów, kompatybilny z iPhone 14,, Babacom Uchwyt na telefon komórkowy, rower, uchwyt na telefon komórkowy, blokada 1s

#ad
Babacom #ad - Ulepszona konstrukcja zaciskowa dla łatwiejszej instalacji: odnów swoje wrażenia z jazdy dzięki naszemu ulepszonemu uchwytowi rowerowemu na telefon komórkowy! Pożegnaj się z żmudną instalacją dzięki naszej łatwej w obsłudze konstrukcji zaciskowej – nie są wymagane żadne narzędzia. Wyściełany materiał, niezawodna ochrona: chroń swój telefon przed uderzeniami i upadkami dzięki naszemu wysokiej jakości materiałowi silikonowemu i pogrubionej konstrukcji z czterema narożnikami, która zapewnia doskonałą odporność na uderzenia.

Popraw swoje wrażenia z jazdy jeszcze dzisiaj i ciesz się komfortem i bezpieczeństwem naszych uchwytów na telefon motocyklowy. Uchwyt pasuje do kierownicy o średnicy od 0, w tym rowerów, skuterów, bieżni, 4 cala i dlatego idealnie nadaje się do różnych pojazdów, 71 do 1, wózków dziecięcych, wózków golfowych i wielu innych. Wskazówka: proszę koniecznie sprawdzić rozmiar swojego telefonu i kierownicy, aby upewnić się, że nasz rowerowy uchwyt na telefon pasuje prawidłowo. Dzięki funkcji obrotu o 360 stopni możesz ustawić swój telefon pod idealnym kątem widzenia, niezależnie od tego, czy preferujesz wyświetlacz w poziomie czy w pionie.

Zamek jednym kliknięciem zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo: uspokój się dzięki naszemu systemowi zamykania na telefon komórkowy na kierownicę rowerową, który zapewnia, czy śledzisz swój cel, czy odbierasz połączenia telefoniczne, że Twój telefon pozostaje na swoim miejscu nawet podczas jazdy z dużą prędkością lub wyboistymi jazdami. W dużej mierze kompatybilny z urządzeniami takimi jak iphone 14/14 pro max/13 Pro Max/13/12 Pro Max/12 Pro/12/12 Mini, 7 do 6, Note 20/10/9 i wiele innych. Obrót o 360° zapewnia optymalną widoczność: ciesz się najwyższym komfortem i bezpieczeństwem dzięki naszemu uchwytowi rowerowemu na telefon komórkowy.
MarkaBabacom #ad
ProducentBabacom #ad
Wysokość1.38
Długość8.66
Szerokość3.74
Numer częściB6C
ModelB6C

8. Lamicall

#ad

13 12 Pro Max Mini, SE, Xs,, uchwyt na telefon komórkowy, Lamicall Uchwyt na telefon komórkowy, rower – 2023 uniwersalny uchwyt na kierownicę 360° do iPhone 15 14 Pro Max Plus, motocykl, 11 Pro Max

#ad
Lamicall #ad - Ergonomiczna konstrukcja bezpieczeństwa motocyklowy uchwyt na telefon komórkowy Lamicall BP07 wykorzystuje łatwą do regulacji strukturę zamka, łatwe składanie, aby mocno zablokować w nim telefon. Nawet w przypadku hamowania awaryjnego, uchwyt na telefon motocyklowy i kierownica są ze sobą mocno połączone i nie poluzowują się podczas jazdy na rowerze.

Zakres regulacji kierownicy 15-40 mm jest często stosowany w motocyklach, aby otworzyć stały zacisk i zamontować go na kierownicy, skuterach i wózkach inwalidzkich. Po zwolnieniu ręki ramię automatycznie się zaciska i mocno zaciska zacisk. Naciśnij smartfonem górną część uchwytu, ponieważ można go natychmiast usunąć. Wystarczy nacisnąć przycisk, rowerach, bieżniach, wózkach dziecięcych, a na koniec dokręcić śrubę ręczną. Ochrona przed uderzeniami cztery narożniki i powierzchnia uchwytu na telefon komórkowy są dopasowane do grubej żywicy silikonowej, wyboistej drogi lub ostrych zakrętów, która zapewnia Twojemu telefonowi komórkowemu całkowitą ochronę, aby zapobiec zarysowaniom lub ślizganiu się.

Obrotowa kula przegubowa o 360 stopni zapewnia nieograniczone kąty widzenia. Obsługa jedną ręką uchwyt motocyklowy do smartfona ma konstrukcję z automatycznym zwijaniem, aby włożyć smartfon. Wskazówka: upewnij się, 7, 13 12 pro max mini, note 9, xs, s9, 8, takimi jak apple iphone 15 14 pro max plus, s6, 8", sony, s8, 7, 7 Plus, 6, Samsung Galaxy S23+ S22, LG, S9, X, Nokia, że grubość urządzenia wynosi mniej niż 15 mm. Stały zacisk z szybkomocującym instalacja szybsza niż tradycyjne typy i nie wymaga użycia narzędzi.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Wysokość4.3
Długość5.46
Waga0.56
Szerokość3.56
Numer częściBP07-EU-B
ModelBP07-EU-B

9. TruActive

#ad

Phone holder for Bike

#ad
TruActive #ad - 1000% młodyg" – bigiel – nie tylko w swoim rodzaju! - 23 000 zadowolonych klientów z całego świata! Ulepszony uchwyt rowerowy na telefon komórkowy o wyjątkowym, opatentowanym w Niemczech designie.

B>>} {b>>} {b>} {b>} {b>>} {b>} {b>} {b>} - w zakres dostawy wchodzi 6 kolorowych taśm bezpieczeństwa premium jedna w każdym kolorze z uchwytem na telefon MTB. Przygotuj się na zewnątrz – czekaj" – telefony komórkowe TruActive uchwyt motocykl, uchwyt na rower, zapewnia doskonałą jakość. W zestawie otrzymują państwo uchwyt na telefon komórkowy do motocykla i roweru oraz z bardzo mocnym i bezpiecznym przegubem kulowym – nadaje się do rowerów górskich, MTB, rowerów elektrycznych/skuterów, UTV, motocykli, wózków dziecięcych, ATV, rowerów crossowych.

Przygotuj się na każdą okazję. B>>} {b>} {b>>>} - nasz motocyklowy uchwyt na telefon komórkowy i uchwyt na telefon komórkowy nigdy się nie zepsuje! Zaufaj naszej rodzinnej firmie! B>
MarkaTruActive #ad
ProducentTruActive #ad
Wysokość1.97
Długość3.15
Waga0.22
Szerokość1.57
Numer częściTA-PH001
ModelPH004
Gwarancja30 dni

10. Lamicall

#ad

XS Max, Samsung S10 S9, 11, smartfon, 6S, Lamicall Uchwyt na telefon komórkowy do roweru, 8, uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy, 2022 uniwersalny uchwyt rowerowy 360° do iPhone 14 Pro Max Plus, X, 13 12 Pro Max Mini, 7, SE, XR

#ad
Lamicall #ad - Atwa instalacja uchwyt rowerowy na kierownicę lamicall jest łatwy w montażu bez użycia narzędzi. Naciśnij za pomocą smartfona w górnej części uchwytu, aby wprowadzić smartfon. Obsługa jedną ręką uchwyt na smartfon rowerowy przyjmuje konstrukcję z automatycznym zwijaniem, łatwa obsługa. Nigdy nie przegap pięknego krajobrazu wzdłuż ulicy, ponieważ można go natychmiast usunąć.

10 + s 10 s9 + s9 s8 s8 + s7 s6, takimi jak apple iphone 14 pro max plus, sony, xr, 8, lg, 8", xs, nexus, X, iPhone 11, że grubość urządzenia wynosi mniej niż 15 mm. Wskazówka: upewnij się, 11 pro max, 7-6, 13 12 Pro Max Mini, 7 Plus, Samsung Galaxy S. Szeroka kompatybilność uniwersalny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy jest kompatybilny z urządzeniami gps o przekątnej 4, huawei p30 pro 10 pro p20 p10, nokia, xs max, htc, note 9 8 7 6, 7, 11 pro, inne smartfony. Cztery silikonowe podkładki wchodzą w zakres dostawy. Nawet w przypadku hamowania awaryjnego, wyboistej drogi lub ostrych zakrętów uchwyt na telefon motocyklowy i kierownica są ze sobą mocno połączone i nie mogą się poluzować podczas jazdy na rowerze.

Ochrona przed uderzeniami cztery narożniki i powierzchnia uchwytu na telefon komórkowy są dopasowane z grubego silikonu żywicznego, który zapewnia Twojemu telefonowi komórkowemu całkowitą ochronę, aby zapobiec zarysowaniom lub ześlizgiwaniu. Zakres regulacji kierownicy 15-40 mm jest często stosowany na rowerach, motocyklach, kreatywnie wbudowany stalowy drążek w kulce przegubowej, wózkach dziecięcych, bieżniach, że ulegnie zniszczeniu. Ten uchwyt rowerowy na telefon komórkowy pasuje do kierownicy o średnicy 15-40 mm.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Wysokość1.8
Długość8
Waga0.53
Szerokość4
Numer częściBP03-B
ModelBP03-EU-B