Top 10 Google CHROMECAST 4k+ – Urządzenia klienckie do strumieniowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Google

#ad

Chromecast z Google TV HD Snow & Chromecast z Google TV HD Snow – strumieniowe przesyłanie rozrywki za pomocą pilota zdalnego sterowania z rozpoznawaniem mowy na telewizorze – oglądanie filmów i

#ad
Google #ad - Brak żonglowania między aplikacjami niestandardowymi zaleceniami. Produkt 1: wysokiej jakości streaming. Spersonalizowane treści Sugestie Smart Home Steruj podłączonymi urządzeniami. Produkt 2: dzięki profilowi dla dzieci twoja rodzina ma dostęp do treści, które sprawiają radość wszystkim.

Produkt 1: twoje filmy i seriale telewizyjne są połączone w jednym miejscu. Produkt 2: za pomocą przycisku google assistant na pilocie zdalnego sterowania możesz wyszukać określone serie, gatunki, aktory lub muzykę – za pomocą poleceń głosowych. Produkt 2: możesz otrzymywać spersonalizowane propozycje na podstawie swoich planów, historii i zakupionych treści. Wysokiej jakości strumieniowe przesyłanie strumieniowe do 1080p HD.

Ponad 400 000 filmów i odcinków seriali telewizyjnych. Można również ustawić czas odtwarzania i snu. Produkt 2: twój ekran startowy wyświetla filmy i seriale ze wszystkich kompatybilnych usług w jednym miejscu. Produkt 1: tysiące aplikacji do strumieniowego przesyłania. Produkt 1: sterowanie głosem pilot zdalnego sterowania do sterowania głosem. Dzięki temu nie musisz już przełączać się między aplikacjami.
MarkaGoogle #ad

2. Google

#ad

Chromecast z Google TV HD Snow – strumieniowe przesyłanie rozrywki za pomocą pilota zdalnego sterowania z rozpoznawaniem mowy na telewizorze – oglądanie filmów i seriali

#ad
Google #ad - Na ekranie startowym wyświetlane są filmy i seriale ze wszystkich kompatybilnych usług w jednym miejscu. Można również ustawić czas odtwarzania i snu. Podłącz chromecast do portu hdmi w telewizorze, połącz się ze źródłem zasilania, połącz się z wi-Fi, pobierz aplikację Google Home na kompatybilnym urządzeniu mobilnym i zacznij streamować.

Możesz otrzymywać spersonalizowane propozycje na podstawie Twoich planów, historii i zakupionych treści. Za pomocą przycisku google assistant na pilocie zdalnego sterowania możesz wyszukać określone serie, gatunki, aktorów lub muzykę – za pomocą poleceń głosowych. Dzięki profilowi dla dzieci twoja rodzina ma dostęp do treści, z których wszyscy będą się dobrze bawić. Dzięki temu nie musisz już przełączać się między aplikacjami.
MarkaGoogle #ad
ProducentGoogle #ad
Wysokość0.49
Długość6.39
Waga0.13
Szerokość2.41
Numer częściGA03131-DE
ModelGA03131-DE
Gwarancja24 Miesięcy

3. Google

#ad

Chromecast z Google TV 4K Sky — wnosi rozrywkę do telewizora za pomocą wyszukiwania głosowego. Przesyłaj strumieniowo filmy, seriale lub Netflix w jakości do 4K HDR. Łatwa konfiguracja

#ad
Google #ad - Pilot zdalnego sterowania nie jest pod ręką. Naciśnij przycisk google assistant na pilocie zdalnego sterowania i wyszukaj określone tytuły lub nastroju, aktorki lub inne kryteria. Dzięki temu nie musisz już przełączać się między różnymi aplikacjami i wyszukiwać dla swojego programu.

Sterowanie za pomocą poleceń głosowych. Streaming bez ograniczeń. Powiedz na przykład: "Hej, Google, włącz telewizor". Za pomocą pilota zdalnego sterowania można regulować głośność, zmieniać źródło wejścia, gatunek, odtwarzać muzykę lub otrzymywać odpowiedzi bezpośrednio na wyświetlaczu. Twój głos ma coś do powiedzenia. Nieograniczona rozrywka. Po prostu powiedz: "Hey Google, co powinienem mi zobaczyć". Szybkie przesyłanie strumieniowe i krystalicznie czysty obraz z jasnymi kolorami HDR i jakością do 4K.

Na ekranie startowym wyświetlane są filmy i seriale dostawców streamingu w jednym miejscu. Bez zmian, wystarczy przesyłać strumieniowo. Ponad 400 000 filmów i seriali oraz miliony utworów muzycznych są dostępne za pośrednictwem popularnych dostawców streamingu. Za pomocą innych głośników i wyświetlaczy Google Assistant możesz sterować telewizorem za pomocą poleceń głosowych.
MarkaGoogle #ad
ProducentGoogle #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.24
Szerokość0
Numer częścisa-foxx-152
Modelsa-foxx-152
Gwarancja24 Miesięcy

4. Google

#ad

Google Akcesoria do komputerów PC i laptopów marka model CHROMECAST 4K WiFi Bluetooth sterowanie głosem pilot zdalnego sterowania

#ad
Google #ad - Wystarczy powiedzieć na przykład "Ok Google, włącz telewizor. Mniej aplikacji, do których masz dostęp, które są połączone w jednym miejscu. Nie musisz już przełączać się z jednej aplikacji na drugą, dzięki różnym usługom, więcej rozrywki. Naciśnij przycisk asystenta google na pilocie zdalnego sterowania i poproś o wybranie określonych treści lub filmów lub seriali telewizyjnych o swój nastrój, aktora lub wiele innych.

Na ekranie głównym można znaleźć wszystkie filmy i programy telewizyjne, co chcesz zobaczyć. Użyj innych głośników i wyświetlacza Google, aby sterować telewizorem głosem. Twój dom na Twoim telewizorze. Ciesz się szybkim przesyłaniem strumieniowym i ciesz się krystalicznie czystym obrazem o rozdzielczości do 4K i najżywymi kolorami dzięki HDR.

Otrzymuj spersonalizowane wskazówki w oparciu o subskrypcje, aby zdecydować, nawyki związane z oglądaniem i zakupioną zawartość. Zapytaj google "co mogę zobaczyć" i użyj pilota zdalnego sterowania, zmienić wprowadzanie, aby sterować głośnością, określoną płeć, ustawić muzykę i wyświetlać odpowiedzi na ekranie. Sterowanie tylko za pomocą głosu. Nie można znaleźć pilota zdalnego sterowania. Rozrywka, której chcesz. Używaj poleceń głosowych.
MarkaGoogle #ad
ProducentGoogle #ad
Wysokość1.16
Długość11.18
Waga0.24
Szerokość3.9
Numer części0193575012087
ModelGA01919-IT

5. Google

#ad

Google Chromecast: Streaming Media Box

#ad
Google #ad - Możesz nadal korzystać z telefonu jak zwykle, bez przerywania transmisji. Wyświetl ekran swojego urządzenia na telewizorze. Obsługiwane systemy operacyjne: android 4. 2 lub nowszy | iOS 9. 1 lub nowszy | macOS X 109 lub nowszy | Windows 7 i nowszy.

Wszystko, co widzisz na telefonie, jest widoczne na telewizorze. Dostęp do programów telewizyjnych, gier, youtube, filmów, którą kochasz, filmów, OCS, mycanal, gier sportowych i innych dzięki setkom kompatybilnych aplikacji, piosenek, takich jak Netflix, Spotify i wiele innych. Twoja rozrywka na dużym ekranie. Wymaga telewizora ze złączem hdmi i kompatybilnego urządzenia mobilnego. Lustrzane odbicie ekranu telefonu z systemem Android lub laptopa za pomocą Chrome.

Podłącz chromecast do portu HDMI telewizora i przesyłaj strumieniowo treści bezpośrednio z telefonu. Przesyłaj strumieniowo treści z telefonu na telewizor. Oglądaj seriale, słuchaj list odtwarzania i wiele innych. Niektórzy dostawcy treści mogą wymagać subskrypcji. Niektórzy dostawcy treści mogą wymagać subskrypcji. Przesyłaj strumieniowo treści na telewizor, filmy na YouTube, filmy, z dowolnego telefonu lub komputera w domu1.
MarkaGoogle #ad
ProducentGoogle #ad
Wysokość0.54
Długość2.04
Waga0.09
Szerokość2.04
Numer częściGA00439-FR
ModelGA00439-FR

6. WEDETIAN

#ad

DTS-HD Sound, Dolby Atmos, Mi TV Box S 2nd Gen, Ultra 4K HD Streaming Media Player 2 GB RAM + 8 GB ROM Mi Smart TV Box, Dolby Vision, bezprzewodowa projekcja, HDR10+, dwupasmowe, obsługuje Google TV

#ad
WEDETIAN #ad - Czterordzeniowy procesor cortex-a55 Xiao-mi TV Box S zapewnia szybszą i bardziej elastyczną wydajność przetwarzania. Generacji jest wyposażony w 2 gb pamięci ram i 8 gb rom, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wielu filmów premium i pobrać ulubione aplikacje. Wydajna konfiguracja -- -- tv box 2. Wysokiej jakości obsługa klienta -- nasz system android tv box 4k + przeszedł rygorystyczne procedury kontroli, pilot zdalnego sterowania głosowego bez baterii, 1 x adapter sieciowy, mój zespół techniczny będzie dostępny przez 24 godziny.

Zakres dostawy: 1 x pudełko tv z systemem android, skontaktuj się ze mną, jeśli wystąpi jakikolwiek problem, 1 x kabel HDMI HD, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Generacji zapewnia zupełnie nowe wrażenia audiowizualne dzięki jakości obrazu 4k ultra hd o doskonałej i zapierającej dech w piersiach jakości obrazu, która umożliwia uchwycenie każdego szczegółu obrazu wideo. Wysokiej jakości 4k hdr -- android tv box s 2.

Xiao-mi android tv box 4k kompatybilny z apple google tv box zapewnia realistyczne i poruszające wrażenia wizualne dzięki konfiguracjom Dolby Vision i HDR10+, Dolby Atmos i DTS-HD. Generacji jest wyposażony w bluetooth i pilot głosowy, proste i intuicyjne rozmieszczenie przycisków oraz Bluetooth dla łatwego i bezpośredniego dostępu do ulubionych treści w Net-flix, pilot głosowy może sterować telewizorem lub regulować głośność, You-Tube i Prime Video pod każdym kątem. Kompatybilny z google tv kompatybilny z Apple TV Box łączy w sobie szeroki wybór programów telewizyjnych, sport, muzykę itd.
MarkaWEDETIAN #ad
ProducentWEDETIAN #ad
Waga0.87
Numer częściWE-Mi TV Box 2
ModelWE-Mi TV Box 2

7. WAIPU

#ad

Waipu. TV 4K Stick | w zestawie pilot zdalnego sterowania z przyciskami szybkiego wyboru z przyciskami sterującymi TV | oglądanie telewizji przez Wi-Fi | HDMI | 4K | HDR

#ad
WAIPU #ad - Telewizja w całym domu. 100 godzin pamięci. Telewizja na żywo: przesyłaj strumieniowo telewizję na żywo bezpośrednio do telewizora i odłącz przestarzałą telewizję kablową i satelitarną. Możliwość anulowania co miesiąc. Tv: ponad 220 kanałów 200+ hd w zestawie 50+ płatnych kanałów telewizyjnych.

Waipu. Waipu. Tv 4k stick zapewnia najlepszy odbiór i łatwe korzystanie z telewizora. Ponad 30 000 filmów i seriali na żądanie. Wydajność i wydajność: waipu. Tv 4k stick obsługuje 4k i hdr. Rozdzielczość obrazu: 4k, 1080p/i, ard mediathek, 720p/i Zainstalowane aplikacje: Netflix, YouTube, Prime Video, ZDF Mediathek. Pilot zdalnego sterowania z przyciskami szybkiego wyboru: steruj wszystkimi funkcjami komfortu jednym kliknięciem i błyskawicznie przełączaj się przez program za pomocą pola cyfrowego lub przycisków zmiany kanałów.

Zawartość: 1 x waipu. Tv 4k stick, 2 x baterie aaa, 1 x kabel usb c, 1 x wydrukowana skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 1 x wtyczka sieciowa, 1 x pilot zdalnego sterowania, 1 x voucher na 3 miesiące waipu. Tv perfect Plus dla nowych klientów.
MarkaWAIPU #ad
ProducentExaring AG #ad
Wysokość0.57
Długość5.96
Waga0.66
Szerokość2.09

8. Thomson

#ad

LAN, WiFi 5 Dual Band, Chromecast, Netflix, HDR, Bluetooth 4.2., Android 10.0, Prime Video, Google, Sky Ticket, Thomson THA100, Disney +, Google Play Store, Ultra HD 4K, Android TV Box

#ad
Thomson #ad - Atwa obsługa odtwarzacza strumieniowego poprzez wprowadzanie głosu i przyciski bezpośredniego wyboru dla Sky Ticket, Google Play, Prime Video i aplikacji Netflix na pilocie zdalnego sterowania.

Wszechstronny system ultra hd android tv box o rozdzielczości 4K 3840 x 2160 pikseli i HDR10 zapewnia doskonałe i intensywne kolory. Zakres dostawy: android tv box, pilot sterowany głosem, kabel hDMI, zasilacz 12 V/1 A, 2 x baterie AAA, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wiele możliwości podłączenia: hdmi, audio wideo, Ethernet, Wi-Fi, 2 x USB, Micro SD, optyczne wyjście cyfrowe, Bluetooth.

Pełnowartościowy system operacyjny Android TV 100 z google playstore do pobierania wielu tysięcy aplikacji i wbudowanego Chromecasta. Przyszłość dzięki wydajnemu sprzętowi quad core cortex-A53 CPU pamięć wewnętrzna z możliwością rozszerzenia dzięki portowi kart micro SD.
MarkaThomson #ad
ProducentThomson #ad
Wysokość0.79
Długość4.33
Waga0.37
Szerokość4.33
Numer częściTHA100
ModelTHA100
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Thomson

#ad

HDR, Prime Video, Chromecast, Google Play Store, Netflix, Disney+, Thomson THA100+, Android TV Box łącznie z 2 miesiącami Zattoo Ultimate, Google, UHD 4K Sky Ticket, Android 10.0

#ad
Thomson #ad - Przyszłość dzięki wydajnemu sprzętowi quad core cortex-A53 CPU pamięć wewnętrzna z możliwością rozszerzenia dzięki portowi kart micro SD. Pełnowartościowy system operacyjny Android TV 100 z google playstore do pobierania wielu tysięcy aplikacji i wbudowanego Chromecasta.

Wszechstronny system ultra hd android tv box o rozdzielczości 4K 3840 x 2160 pikseli i HDR10 zapewnia doskonałe i intensywne kolory. 2 miesiące attoo ultimate w zestawie. Wiele możliwości podłączenia: hdmi, micro SD, audio wideo, 2 x USB, wi-fi, optyczne wyjście cyfrowe, Ethernet, Bluetooth. Atwa obsługa odtwarzacza strumieniowego poprzez wprowadzanie głosu i przyciski bezpośredniego wyboru dla Sky Ticket, Google Play, Prime Video i aplikacji Netflix na pilocie zdalnego sterowania.
MarkaThomson #ad
ProducentSTRONG #ad
Wysokość0.79
Długość4.33
Waga0.37
Szerokość4.33
Numer częściTHA100+
ModelTHA100+
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mi TV Stick

#ad
Xiaomi #ad - Atwa konfiguracja. Pilot zdalnego sterowania bluetooth z google assistant. Zapomnij o kablu, monitora lub projektora ze złączem HDMI, aby przekształcić go w inteligentny telewizor. Natychmiast skonfiguruj swój mi tv stick w zaledwie trzech prostych krokach możesz w krótkim czasie cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Mi TV Stick w mgnieniu oka.

Jedyne w swoim rodzaju wrażenia z systemem android tv. Lekki i przenośny. Naciśnij przycisk mikrofonu na pilocie, aby szybko znaleźć to, czego szukasz, czy szukasz ulubionego programu lub piosenki lub po prostu chcesz wiedzieć, niezależnie od tego, jaka jest pogoda. Skorzystaj z google play store, aby pobrać ulubione aplikacje do streamingu i gier i zapewnić rozrywkę przez wiele godzin.

Mając mniej niż 30 g, podłącz go do telewizora, patyczek mi tv waży nie więcej niż pomidor wiśniowy i jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni. Mój tv stick działa z systemem Android TV 9. 0, który obsługuje wyszukiwanie głosowe i Chromecast i łączy Cię ze światem treści. Zapomnij o pisaniu. Nieograniczona rozrywka.
MarkaXiaomi #ad
ProducentXiaomi #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.07
Szerokość0.39
Numer części26919
Model1